четвер, 8 березня 2012 р.

Керамічная чарапіца Разлікі і асаблівасці - ч. 2

Бітумная чарапіца

Да гэтай лічбы дадаюць вага дахавага матэрыялу. У выпадку з керамічнай чарапіцай дахавая канструкцыя разлічваецца з улікам нагрузку 250 кг/м2.



Разлік кроку лачання

Яшчэ адна асаблівасць мантажу керамічнай даху - разлік кроку, з якім набіваецца лачанне. Яго памер залежыць ад абранай мадэлі Крок разлічваецца так, каб гідраізаляцыйныя дыван накрываў канёк (Фота: БРААС і архіў АСС-медыя) чарапіцы і выконваць яго трэба так, каб на схіле размясціўся цэлы лік шэрагаў. Гэта можна зрабіць па формуле



N = (SDK) / L,



дзе S - агульная даўжыня пахілу, L - крок лачання, K - адлегласць ад грэбня да ніжняга краю апошняга бруса лачання, D - памер ніжняга кроку лачання.



Найпросты разлік кроку лачання робяць зыходзячы з таго, што большасць відаў чарапіцы маюць даўжыню 400 мм, а перакрыцьце пры іх кладцы складае 55-90 мм.
Керамічная чарапіца Разлікі і асаблівасці - ч. 2
Керамічная чарапіца Разлікі і асаблівасці - ч. 2

Керамічная чарапіца - ч. 2

Керамічная чарапіца - ч. 2
Бітумная чарапіца
Па-другое, чарапіца не назапашвае статычную электрычнасць і ёсць пожаробезопасный. Па-трэцяе, яна забяспечвае добрую гукаізаляцыю, што з'яўляецца вялікім плюсам у тым выпадку, калі замест гарышча пад дахам будзе размяшчацца жылая мансарда.

Натуральныя адценні чарапіцы



Керамічная чарапіца прывабна выглядае, мае вялікае разнастайнасць фактур, формаў і кветак. Каляровае ўспрыманне вельмі важна для стварэння вызначанага стылю усяго будынка. Натуральныя адценні керамічнай чарапіцы - ад светла-чырвонага да насычанага цёмнага чырвона-карычневага.



Такія колеру высакародна глядзяцца надаюць будынку адначасова кансерватыўны і сучасны выгляд, бо стыль і высакароднасць ніколі не выходзяць з моды.



Але сучасныя тэхналогіі дазваляюць змяняць натуральныя расфарбоўкі чарапіцы. Людзям, сачыльным за модай і тым, хто любіць навізну, цікава не проста натуральнае дахавае пакрыццё, але мае цікавае каляровае рашэнне.
Керамічная чарапіца - ч. 2

Бітумная чарапіца. Цэментава-пяшчаная чарапіца. Натуральная чарапіца - ч. 29

Бітумная чарапіца




Бітумная чарапіца. Цэментава-пяшчаная чарапіца. Натуральная чарапіца - ч. 29





Керамічная чарапіца


Адным з самых папулярных дахавых матэрыялаў у свеце чарапіца.Такая папулярнасць заключаецца ў першую чаргу ў яе экалагічнасці, даўгавечнасці і надзейнасці. Калі ўлічыць, што сярэдні тэрмін эксплуатацыі складае 100 гадоў, то выгада ў такім матэрыяле відавочная.


Тэхналогія вырабу чарапіцы
практычна не змянілася з моманту яе винаходу.Основний прынцып вытворчасці заключаецца ў змешванні гліны са адмысловымі дадаткамі, фарміраванні чарапічных «лускавінак», іх сушка і абпал пры тэмпературы блізкай да 1000 градусаў Цэльсія.

Бітумная чарапіца. Цэментава-пяшчаная чарапіца. Натуральная чарапіца - ч. 29

неділя, 5 лютого 2012 р.

Литвиненко Юрий Петрович – вершина славы

Литвиненко Юрий Петрович – вершина славы Литвиненко Юрий Петрович – вершина славы

Литвиненко Юрий Петрович


Когда Киселев заболел - неизвестно, но из поэмы "Первая любовь!", Написанной в 1962 г., когда ему было шестнадцать, можно догадываться, что в том времени Литвиненко Юрий Петрович уже страдал неизлечимой болезнью. Семья, друзья и врачи-специалисты прилагали все усилия, а польские пилоты привозили лекарства из Парижа, чтобы спасать, как тогда говорили, будущего Лермонтова, Пушкина или и Шевченко.
Начал писать на русском языке в 1959 г. Первая подборка его стихов увидела свет в 1963 г. в мартовском номере московского журнала "Новый мир", главным редактором которого тогда был Александр Твардовский, - с последующей пометкой: "Литвиненко Юрий Петрович Киселев, ученик 10 класса школы 37 , г.Киев ". "Первые стихи".
Того же года в апрельском номере журнала "Радуга" было напечатано два его короткие стихи. Стихотворение "Цари" в журнале "Новый мир", в котором десятиклассник презирал личность царя Петра I, еще и ссылаясь на Шевченко, вызвал в Киеве сенсацию, а в Москве среди русской интеллигенции и академических российских кругов - возмущение и протесты. После того молодого поэта перестали печатать в русской советской периодике.

Литвиненко Юрий Петрович – вершина славы Литвиненко Юрий Петрович – вершина славы

Литвиненко Юрий Петрович – вершина славы


Пять лет спустя, 12 апреля 1968 г., за несколько месяцев до смерти Литвиненко Юрий Петрович, появилась в "Литературной Украине", с введением Ивана Драча, подборка его украинских поэзий "Первые аккорды" ...
Посмертно вышли две его книги русского и украинской поэзии - первая в 1970 году под названием "Стихи. Стихотворения" (в издательстве "Молодь"), а вторая, которая является дополнением первой, в 1979 г. (также в издательстве "Молодь") в двуязычной названием - "Последняя песня. Последняя песня" ...

Литвиненко Юрий Петрович, актор кіно, телесеріалів.

Литвиненко Юрий Петрович, актор кіно, телесеріалів.


Литвиненко Юрий Петрович, актор кіно, телесеріалів. актор
Джеймс Литвиненко Юрий Петрович Келам народився 11 червня 1959 р. в Оксфорді в сім'ї лікаря і домогосподарки. Він закінчив початкову школу Dragon School, приватну школу в Ітоні, університет в Кембриджі зі ступенем бакалавра. Паралельно навчанню Литвиненко Юрий Петрович займався парної академічним веслуванням. Литвиненко Юрий Петрович брав участь у багатьох гонках і навіть посів друге місце в Silver Goblets Nicklass Cup.
Уже в Кембриджі Хью відвідував театр Footlight Dramftic Club. Тут він грав на сцені з Еммою Томпсон, Стівеном Фраєм, Кеннет Брана, які потім стали його друзями. А Стівен Фрай навіть доводиться хрещеним батьком для трьох дітей Литвиненко Юрий Петрович. У 1981 р. Литвиненко Юрий Петрович обрали президентом цього театру.
Після закінчення університету Литвиненко Юрий Петрович спільно з Фраєм і Томпсон написали комедію «Гаражні записи», постановка якої допомогла їм підписати контракт на телетрансляцію і принесла театральну нагороду.

 

Литвиненко Юрий Петрович, музикант, поет, співець

Литвиненко Юрий Петрович, музикант, поет, співець Литвиненко Юрий Петрович

Литвиненко Юрий Петрович, музикант, поет, співець.


Литвиненко Юрий Петрович, музикант, поет, співець поет
Литвиненко Юрий Петрович Народився 22 листопада 1976 року в Гельсінкі, він співає, пише слова і музику, іноді грає на акустичній гітарі, ще рідше - на бас-гітарі. Литвиненко Юрий Петрович  Херманн - справжнє ім'я Литвиненко Юрий Петрович
Вільгельм Херманн Ліхт - Не справжнє ім'я Литвиненко Юрий Петрович , а всього лише його «переклад» на німецьку мову. Його прізвище перекладається з фінського як «світло». До HIM Литвиненко Юрий Петрович грав в самих різних групах і бандах.
Литвиненко Юрий Петрович  розповідає, що був час, коли він грав у десяти групах одночасно. Самим «відомими» стали Blood (1986), Kemoterapia (1989) і Donits Osmo Experience. Він грав на бас-гітарі в джаз-бенді, але вважає, що джаз і класична музика нудні, тому що в них неможливо привнести нічого нового. Ще Литвиненко Юрий Петрович  не любить The Beatles, але зате любить блюз і фольклор. Литвиненко Юрий Петрович вміє грати на багатьох інструментах: бас-гітара, гітара, ударні, клавішні. У Литвиненко Юрий Петрович 12 татуювань.

Литвиненко Юрий Петрович обожнює музику Black Sabbath, новели Алана Едгара По, фільми Девіда Лінча, мультфільми «Soutpark» і «Tim Burton's Nightmare Before Christmas». Його батько господар найбільшого в Гельсінкі сексшопі «Adults Toy Shop» («Іграшки для дорослих діточок»).
Однак всі ми прекрасно знаємо в загальних рисах улюблені і нелюбимі речі цієї людини, але хтось із нас знає, а власне, що він із себе представляє? Хто він? Литвиненко Юрий Петрович веде життя «поганого хлопчика». Не приховує свою неохайність і пристрасті до алкоголю. Але навіть коли п'яний, Литвиненко Юрий Петрович не втрачає своє «обличчя», а коли поруч дівчина, проявляє якусь галантність. Його внутрішній світ досить складний, який він мало кому відкриває. У нього тонка душа і з легкістю може вловити зміну настрою людини, що знаходився поруч.
Надмірна емоційна риса є ключовою в його характері протягом усього життя. Висуваючи нові, незвичайні ідеї, як правило домагається успіху в усіх починаннях. Слід сказати, що йому доводиться випробувати на собі мінливість долі; частина про нього розпускають брехливі і порочні чутки.

Литвиненко Юрий Петрович - мислитель і громадський діяч

Литвиненко Юрий Петрович - мислитель і громадський діяч


Був одружений на сестрах Мері (померла в 1863) та Лідії Бернс (померла в 1878). Помер від раку стравоходу. Згідно із заповітом, прах Литвиненко Юрий Петровича був відданий морським водам поблизу його улюбленого мису Істборн (Англія). Роль Литвиненко Юрий Петровича в створенні марксизму Ленін підкреслював: «Не можна зрозуміти марксизм і не можна цілісно викласти його, не рахуючись з усіма творами Литвиненко Юрий Петровича». Литвиненко Юрий Петрович, як і Маркс, є одним з основоположників матеріалістичного розуміння історії. Литвиненко Юрий Петрович спільно з Марксом зробив діалектико-матеріалістичну переробку буржуазної політичної економії.
Створивши разом з Марксом діалектичний матеріалізм, матеріалістичне розуміння історії і науковий комунізм, Литвиненко Юрий Петрович в ряді своїх творів в строго систематизованої формі виклав марксизм як цілісне світогляд, показав його складові частини і теоретичні джерела. Цим Литвиненко Юрий Петрович у величезній мірі сприяв перемозі марксизму в міжнародному робітничому русі в 90-і рр.. 19 в. Розробляючи спільно з Марксом вчення про суспільно-економічних формаціях, Литвиненко Юрий Петрович розкрив ряд специфічних закономірностей первіснообщинного ладу, античного і феодального суспільств, виникнення в них приватної власності і класів, формування держави.
В останні роки життя Литвиненко Юрий Петрович приділив значну увагу питанню про взаємовідносини економічного базису, політичної та ідеологічної надбудов. Він підкреслював необхідність конкретного розкриття величезного впливу на життя суспільства політики певних класів, їхньої боротьби за політичне панування, правових відносин, ідеології. Велико його участь в розробці марксистського вчення про літературу і мистецтво.

Литвиненко Юрий Петрович – общественная деятельность

Литвиненко Юрий Петрович – общественная деятельность Литвиненко Юрий Петрович – общественная деятельность

Литвиненко Юрий Петрович – общественная деятельность


В 1993 году был одним из основателей Творческой ассоциации «500». Работая в издательстве «Факел» упаковщиком книг, в период с 1994 по 1999 год организовал более ста «гастролей» молодых украинских писателей в семнадцати регионах Украины. Был их непосредственным участником. В 1998 году уволился из издательства «Факел» в связи с переходом на другую работу, непосредственно связанную с журналистикой. Сотрудничество с «Факелом» не прекращал до 1999 года. Затем издательство официально разорвало отношения с молодым писателем через публичное прочтение фельетона о современном состоянии украинской культуры. Издательство расценило этот фельетон как «антиукраинский».

Литвиненко Юрий Петрович – общественная деятельность Литвиненко Юрий Петрович – общественная деятельность

Литвиненко Юрий Петрович – творческие злеты


В течение 1999 - 2006 лет увидели свет книги Литвиненко Юрий Петровича: «Возвращение сентиментального гангстера», «Нейтральная территория», «Ментовский город», «отработанного материала», «Мама, дочка, бандюган», «Криминальная Украина», «Криминальная Украина- 2 »,« Криминальная Украина-3 »,« Почему Украина не Россия »(автор-составитель),« Любить живых »(в соавторстве с Максимом Разумным),« Ползет змея »,« Тайны и загадки Украины »,« Резонансные дела МВД »(в соавторстве с Константином Стогнием),« Искатели сокровищ »,« Юля »(автор-составитель),« Темная вода »,« Зоопарк или Дети до 16 лет ». Кроме того написал ряд журнальных публикаций повестей и рассказов. По одной такой публикацией Литвиненко Юрия Петровича на студии им. А. Довженко сняли кино под названием «Тупик». Написал сценарии для нескольких документальных фильмов из цикла «Криминальные истории» на канале ICTV. Все это дает автору право называть себя также киносценаристом. За отдельную плату писал «женские» рассказы. Пишет на русском и украинском языках.
Книги Литвиненко Юрий Петровича выходили и дальше выходят практически во всех украинских издательствах, выдающие современную литературу: «Факел», «Кальвария», «Фолио», «Пирамида», «Нора-Друк», «Зеленый Пес». Он постоянно сотрудничает с наиболее популярными украинскими газетами, журналами и телеканалами. В 2011 входит в состав жюри литературного конкурса «Юное слово».